Sponsoren

Wij bedanken alle sponsoren die producten beschikbaar hebben gesteld voor onze veiling, loterij of op een andere manier hebben bijgedragen!

Lars Larsen Benelux www.larsenwatches.com
Almelo Magic Body Fashion www.magicbodyfashion.com/nl
Almelo Heracles www.heracles.nl
Almelo Querine van Alen www.querinevanalen.nl
Almelo Movie Unlimited Bioscopen www.almelo.movieunlimitedbioscopen.nl
Almelo Barbiertje www.bar-biertje.nl
Almelo Luv2move www.luv2move.nl
Almelo Etos www.etos.nl
Amsterdam Royalposthumus www.royalposthumus.nl
Borne de Keukengroothandel www.dekeukengroothandel.nl
Borne Social Birds www.socialbirds.nl
Boxtel De Horeca Bazaar www.dehorecabazaar.nl
Breda Webshop Ladybug www.webshopladybug.nl
Dedemsvaart Douwie entertainment www.douwieentertainment.nl/
Emmen Shop-pie www.shop-pie.nl
Enter GS Lichttechniek www.gslichttechniek.nl
Hellendoorn Noabers www.noabershellendoorn.nl/
Hellendoorn Uitkijk www.landgoeddeuitkijk.nl/
Hellendoorn Braakhuis optiek www.braakhuisoptiek.nl
Hellendoorn Ben & Jerry’s www.benjerry.nl
Hengelo Bauhaus www.bauhaus-nl.com
Limmen JvW Trading www.jvwtrading.nl
Nijverdal Ballonnendeal www.ballonnendeal.nl
Nijverdal DJvoorJou www.djvoorjou.nl
Nijverdal Code Reclame www.codereclame.nl
Nijverdal Gulle Goedzak www.gullegoedzak.nl
Nijverdal Saffier juwelier www.saffierjuwelier.nl
Nijverdal Bril wonen www.colorsathome-nijverdal.nl/
Nijverdal Pets Place www.facebook.com/petsplace.nijverdal
Nijverdal EG Computer Specialisten www.egcomputerspecialisten.nl
Nijverdal Inktspecialist www.inktspecialist.nl
Nijverdal Fotovaklab www.fotovaklabnijverdal.nl
Nijverdal Weideman Bloem & Groen www.weidemanbloemengroen.nl
Nijverdal Hooked www.hookedseafood.nl
Nijverdal Stromboli www.casa-stromboli.nl
Nijverdal Harlekijn www.lunchroomdeharlekijn.nl
Nijverdal Rademaker’s poelierbedrijf www.kipspecialist.nl
Nijverdal Bakkerij Nieuwenhuis www.nieuwenhuis-nijverdal.ambachtsbakker.nl
Nijverdal Karins Arts www.karins-art.nl
Nijverdal De kasterij www.dekasterij.nl
Nijverdal Marein Creatief www.mareincreatief.nl
Nijverdal Woods www.woods.nl
Nijverdal Ruiterkamp www.ruiterkampwoondecor.nl
Nijverdal Ami Kappers centrum www.amikappers.nl
Nijverdal De Magnolia www.demagnolia.nl
Nijverdal Ballorig www.ballorig.nl/nijverdal
Nijverdal EP www.epnijverdal.nl
Nijverdal Konijnenbelt Fietsplezier www.konijnenbelt-fietsplezier.nl
Nijverdal Gamma www.gamma.nl
Nijverdal Wijn & Whiskyhuis www.wijnenwhiskyhuisnijverdal.nl
Nijverdal Marlijn Zwijnenberg www.instagram.com/marlyns_baksels/
Nijverdal Konijnenbelt beddenspecialist www.beddenspecialist.nl
Nijverdal Mooiesokken.com www.mooiesokken.com
Nijverdal Formido www.formido.nl
Nijverdal Mike Rikken Fotografie www.fotografiemike.nl
Nijverdal Tuin & Zo www.showtuinnijverdal.nl
Nijverdal Kiddo www.facebook.com/kiddokadonijverdal
Nijverdal Love it www.love-it.nu
Nijverdal Perik www.perikhorenenzien.nl
Nijverdal Profile Willem Baan https://www.profiledefietsspecialist.nl/winkels/profile_willembaan
Nijverdal Expert www.expert.nl
Nijverdal DRW Mood Studios www.moodstudios.nl
Nijverdal Michiel Tempert Fotografie www.facebook.com/michieltempertfotografie
Nijverdal Pepijn boeken www.facebook.com/pepijnnijverdal
Nijverdal Zinin www.zinin.com
Nijverdal Ikwilfotografie www.ikwilfotografie.com
Rijssen Lucky www.lucky.nl
Rijssen JTMedia – VJ www.jtmedia.nl
Rijssen JSFoto www.jsfoto.eu
Rijssen Blitzz4Kidzz www.facebook.com/blitzz4kidz
Rijssen Zwembad de Koerbelt www.zwembad.rijssen-holten.nl
Rijssen Ristorante de Kroon www.dekroonrijssen.nl
Rijssen Ijssalon van Otten www.vanotten.nl
Rijssen Intertoys www.facebook.com/Intertoys.Rijssen
Rijssen Univé www.unive.nl/dichtbij/rijssen
Rijssen Fit Industry www.fitindustry.nl
Rijssen de Markies www.demarkies.com
Rijssen Reason www.reasonrijssen.nl
Rijssen Mucci www.mucci.nl
Rijssen Buena Vista www.buenavistarijssen.nl
Rijssen Parkgebouw www.parkgebouw.nl
Rijssen Welkoop www.welkoop.nl/rijssen
Rijssen Mark Fietsenreparatie www.mark-fietsreparatie.nl
Rijssen Shoeby www.shoeby.nl/shoeby-rijssen
Rijssen Select Sport www.selectsport.nl
Rijssen Otje van Potje www.otjevanpotje.nl
Rijssen Wing Sushi www.wingssushi.nl
Rijssen Gamma www.gamma.nl
Rijssen t Mölke www.molke.nl
Rotterdam Zwarte Zwaan Events www.zwartezwaanevents.nl
Utrecht Danskledingshop www.danskleding.shop
Vught Knijpertjes www.knijpertjes.nl
Wierden Stippelz www.stippelz.nl
Wierden Milano www.milanowierden.nl
Wierden Bodyfit www.bodyfitwierden.nl

Update: 19-10-2017 (Staat uw naam er niet bij maar heeft u wel gesponsord. Mail even naar dance4ms@live.nl, we zetten u er dan direct bij!)